Блок живлення 9 V 2 А джерело живлення 5.5х2.5 мм адаптер живлення для роутера, живлення для відеоспостереження

- В наявності
- Код: 1009978-Black
211 ₴
178,50 ₴
- +380 (97) 947-25-37
Блок живлення, характеристики:
- Вхідний струм: AC 110 – 240 В, 50/60 Гц;
- Вихідний струм: DC 9В, 2А;
- Діаметр штекера 5.5*2.5mm;
- Габарити: 80 x 70 x 30 мм;
- Довжина шнура: 90 см;
- Вага: 100 г;
- Колір чорний.
Адаптер, комплектація:
- Блок живлення;
- Паковання.
Блок живлення
Представляємо вам Блок живлення 9V 2 А — ідеальне рішення для вашого роутера та системи відеоспостереження. Це надійне джерело живлення з розмірами 5.5х2.5 см забезпечує стабільне й ефективне живлення, необхідне для безперебійної роботи ваших пристроїв.
З блоком живлення 9V 2 А ви можете бути впевнені, що ваш роутер працюватиме з максимальною продуктивністю й надійністю. Він забезпечує стабільне електроживлення, що дає змогу уникнути збоїв у мережі та зберегти стабільне під'єднання до інтернету. Завдяки цьому ваш роутер буде здатний обробляти високе навантаження й забезпечувати швидке передавання даних.
Крім того, блок живлення 9V 2 А ідеально підходить для систем відеоспостереження. Він забезпечує надійне живлення для камер та інших пристроїв, необхідних для гарантування безпеки вашого будинку або офісу. Ви зможете бути впевнені, що ваші відеозаписи не перестануть через нестабільне харчування, а система відеоспостереження працюватиме впродовж усього часу, що дає змогу вам бути в курсі того, що відбувається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для роутеру |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Немає |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид | Адаптер |
| Гвинтове приєднання | Немає |
| Висота | 70 мм |
| Вихідна потужність | 18 |
| Вихідна напруга | 9 output |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2 А |
| Дистанційне керування | Немає |
| Довжина | 80 |
| Захист від короткого замикання | Немає |
| ККД, не менш ніж | 90 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Мінімальна вихідна потужність | 18 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 9 В |
| Потужність | 18 |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - 2.9 А |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип | Мережевий |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 178,50 ₴



