Стелаж полиця універсальна розсувна "HFXQ" 38х41 см Біла, стелаж на кухню/для взуття, полиця органайзер

- Немає в наявності
- Код: 1010187-White
1 544 ₴
- +380 (97) 947-25-37
Полиця двоярусна, Характеристики:
- Матеріал: метал, пластик;
- Призначення: для зберігання;
- Колір: білий;
- Форма: прямокутна;
- Вага 660 г;
- Розміри:
- висота — 38 см;
- ширина (розсувний механізм) — 41~67 см;
- глибина — 26 см;
- Знімні блоки можна рухати або зовсім знімати;
- Кількість ярусів: 2;
- Паковання: картонна коробка.
Стелаж для зберігання речей, комплектація:
- Полиця складається з:
- каркас — 2 шт.,
- трубки — 4 шт.,
- знімні блоки — 8 шт.,
- затискачі на трубки полиць — 8 шт.;
- Картонна коробка.
Прагніть створити лад і затишок у своєму домі? Представляємо універсальне рішення — стелаж-полиця "HFXQ"!
Цей розсувний органайзер полиця поєднує в собі функціональність і стиль, даючи змогу максимально ефективно використовувати простір.
Ідеальний варіант для облаштування вашої ванної або кухні, цей стелаж-полиця пропонує два рівні, що дає змогу ефективно організувати зберігання речей різних розмірів. У ванній він стане прекрасним місцем для розміщення косметики й аксесуарів, а на кухні допоможе розвантажити стільницю, помістивши посуд та кухонне приладдя.
Завдяки своїй розсувній конструкції, стелаж-полиця "HFXQ" дає змогу максимально адаптуватися під ваші потреби. Ви можете регулювати інтервал між полицями, забезпечуючи оптимальне розміщення речей. Це особливо зручно, коли необхідно зберігати предмети різної висоти.
Не проґавте можливість покращити організацію вашого простору та додати функціональності за допомогою стелажа-полиці "HFXQ". Він забезпечить оптимальне використання простору та привнесе лад у ваше життя!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Да |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Настінний кріплення | Немає |
| Ніжки | метал — пластик |
| Основний колір | Білий |
| Полиці | метал — пластик |
| Стан | Нове |
| Тип мебели | етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Колір покриття | Білий |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 1 544 ₴









