Робот для миття вікон із пультом дистанційного керування GPS cleaning robot Білий, мийник вікон робот

- Немає в наявності
- Код: 1011118-White
4 566 ₴
+380 (97) 849-73-69
- +380 (97) 947-25-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Оснащення | З пультом ДК |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот-мийник |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1140 г |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 4 566 ₴







