Кошик

Цілющі трави - товари для здоров'я та краси

+380 (97) 849-73-69
+380 (97) 947-25-37
В Одесі Фітоаптека

Відгуки про компанію Цілющі трави - товари для здоров'я та краси

  • Александра О.
    Відмінно

    Дякую!

  • Елена Ч.
    Добре

    Всё нормально,но когда писали,если оплатить через банк будет 40 грн пересылка,и не правда ,была 60 грн

  • Наталія Ш.
    Погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Дуже шкода що ви не визнаєте свої неприйнятні дії, не відповідаєте на питання, не намагаєтесь вирішувати ситуацію і не вибачаєтесь. Це дуже погано. Але я ніяк не думала, що на зауваження щодо вашого обслуговування ви мені знову занизите рейтинг покупця. Виходить що продавець робить дії, які він не має робити, а покупець не може залишити неприємні враження від такого обслуговування, сподіваючись на вирішення ситуації чи отримання вибачень, тому що йому за це ще занизять рейтинг. Добросовістному і відповідальному покупцю. Тому що в мене 50 замовлень на промі за 3 роки, 17 за цей рік, благополучно оплачених і забраних без всяких приколів. І я вам пишу, що свої зобов’язання виконала, а ви мені за це занижуєте рейтинг. Такі дії мене обурюють і засмучують. І здається, що продавець має бути зацікавлений у клієнтах, триматися за них, особливо в такий час для країни, а він влаштовує проти них свою власну війну. Тому, якщо ви збираєтеся і далі триматися такої позиції, то пропоную прибрати або змінити свою оцінку, а я приберу цей відгук і на тому співпрацю закінчимо.

  • Владислав Ш.
    Відмінно
  • Оксана Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Евгений Н.
    Відмінно

    Произошла непонятная ситуация с наличием товара, но продавец отреагировал быстро и проблему решили! Не обманывают!

  • Юлия И.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Людмила К.
    Відмінно
  • Олена П.
    Відмінно
  • Наталія Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Вот после выяснения ситуации, которая сложилась, поговорив с менеджером и выяснив, что случилось недоразумение, совершенно меняется отношение. Когда к клиенту относятся на должном уровне. Да бывает всякое, поэтому очень хорошо, что эта компания связывается с клиентами и все разрешает. Видно, что ей важны клиенты. Такое отношение должно быть. И вежливые и квалифицированные менеджеры. И приятный голос был у вашего менеджера) Да, это тоже все влияет. Поэтому я сделаю у вас заказ, но чуть позже. Спасибо, что связались и разрешили ситуацию. Респект, что несмотря на напряженную ситуацию в регионе, работаете!