Лазерні прилади для будівництва, Рівні будівельні професійні, Нівелір професійний MB-53

-50%
- В наявності
- Код: do1211cwh6
564 ₴
282 ₴
+380 (97) 849-73-69
- +380 (97) 947-25-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Лазерний нівелір для підлоги Laser Level Pro 3, Будівельні лазери, Рівні будівельні професійні KH-80
⚡ Якісний будівельний рівень виготовлений з алюмінієвої основи та міцного удароміцного пластику. Є вбудована рулетка завдовжки 2,5 метри. На рулетці нанесені міліметрові та дюймові поділки. Вбудований лазер дозволяє проектувати на поверхню вертикальну, горизонтальну та хрестоподібну лінії на відстань до 15 метрів. Крім того, він оснащений лінійкою 15 см.
⚡ Характеристики:
- ➕ Живлення: 3 батареї типу AG13 (в комплекті)
- ➕ Довжина рулетки: 2,5 м
- ➕ Розмір: (Д) 19см * (Ш) 8,5см * (В) 3 см
- ➕ Матеріал: алюміній + ударостійкий пластик
⚡ Комплектація:
- ➕ Лазерний рівень, рулетка 2.5м Levelpro 3;
- ➕ 3 батарейки АG13 встановлено на пристрій


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Лазерний нівелір для будівництва дому Laser, Багатофункціональний лазерний вимірювальний рівень MB-53 |
- Ціна: 282 ₴










