Степ-платформа PowerPlay 4358 (3 рівні 10-15-20 см) By Step Чорно/Синя

- В наявності
- Код: PP_4358_Blue
1 320 ₴
+380 (97) 849-73-69
- +380 (97) 947-25-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 78 см |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
- Ціна: 1 320 ₴




