Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 4150 TPE Premium Performance Mat Фіолетовий (183x61x0.6 см.)

- В наявності
- Код: PP_4150_Purple
750 ₴
+380 (97) 849-73-69
- +380 (97) 947-25-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 кг |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Розмір | 183*61*0,6 |
- Ціна: 750 ₴



